Nieruchomości
Deweloper Kraków – kto jest godny polecenia?

Krakowski rynek nieruchomości jest coraz bardziej rozbudowany. Każdego roku powstaje kilka nowych osiedli mieszkaniowych, położonych w różnych rejonach miasta. Z jednej strony jest to olbrzymią zaletą, gdy szukamy mieszkania w tzw. mieście Kraka, ale również może być pewną wadą.

Znalezienie dobrego, a nawet najlepszego dewelopera nie jest takie proste. Głównie z powodu ogromnego wyboru. Przyszły właściciel mieszkania nie jest w stanie samodzielnie sprawdzić wszystkich firm działających na tutejszym rynku, by podjąć dobrą decyzję. Właśnie z tego powodu powstał dzisiejszy artykuł, z którego dowiecie się, od kogo warto kupić mieszkanie.

Dobry deweloper – Kraków

Znanym i cenionym deweloperem w Krakowie jest Inter-Bud Developer, który może się pochwalić wieloma zrealizawnymi inwestycjami. Klienci dewelopera najbardziej doceniają go za budowanie atrakcyjnych cenowo i ustawnych mieszkań o optymalnej powierzchni dla przeciętnej rodziny. Ponadto wszystkie prace są realizowane terminowo, a kontakt z firmą nie jest utrudniony, nawet już po finalizacji transakcji.

Nowe inwestycje

Mieszkania Grzegórzecka to nowa inwestycja dewelopera przeznaczona dla bardziej wymagających klientów. Nowoczesne apartamenty zachwycają nie tylko jakością wykonania, ale również metrażem. Osiedle jest otoczone zielenią i mieści się w centrum miasta, zaraz obok trasy spacerowej i rowerowej przy Wiśle (tzw. Bulwary Wiślane).

Główną zaletą tej inwestycji jest jakość. Apartamenty są wykonane z najlepszych materiałów (piaskowiec, granit płomieniowany, szkło, aluminium), bryła budynku jest bardzo nowoczesna, a części wspólne osiedla – komfortowo wykończone. Mieszkania usytuowane na wyższych kondygnacjach posiadają przestronne tarasy z wyjątkowym widokiem na panoramę Krakowa.

Dobry deweloper to przede wszystkim poważana firma, mogąca się pochwalić gronem zadowolonych klientów. Posiada zakończone inwestycje, które można obejrzeć, by na własne oczy sprawdzić standard mieszkań, by zapoznać się z tzw. wizytówką firmy. Podjęcie ostatecznej decyzji odnośnie zakupu mieszkania nigdy nie jest łatwe, ale może być prostsze dzięki takim artykułom jak ten.

About the author

Related Post