Jeśli szukacie dobrej drukarni w Warszawie,z czystym sercem mogę polecić: Drukarnia cyfrowa JKB Print. Znajduje się ona na warszawskim Gocławiu, przy ulicy Szumnej 5. Z usług mogą Państwo skorzystać w godzinach 8:30-16:30.

JKB Print to pełnoprawna drukarnia cyfrowa. Właściciel kładzie nacisk na innowacyjność, wprowadzając coraz to nowsze rozwiązania z zakresu druku cyfrowego oraz poszerzając swoją ofertę zgodnie z panującymi trendami. Dodatkowo JKB Print jest również drukarnią offsetową. Składa się aż z ośmiu zespołów drukujących całą dobę, dzięki czemu wywiązują się z terminów oraz są bardzo konkurencyjni w czasie produkcji. Wykonują druk offsetowy kolorowy CMYK, czarno biały, a także z wykorzystaniem dodatkowych,wybranych kolorów z palety Pantone.

Drukarnię trzeba pochwalić za to, że kładą nacisk na jakość. Stosują same najlepsze materiały,serwisują sumiennie swoje sprzęty i nie korzystają z zamienników, stawiają na to, co najlepsze.

W wyżej wymienionej drukarni oferowany jest szeroki zakres usług. Obejmuje on na przykład drukowanie na folii lub usługi druku na folii matowej lub przeźroczystej. Jednakże to nie wszystko! JKB Print zajmuje się również wydrukiem wejściówek, biletów bądź kart wstępu. Robi też bloczki reklamowe, bloczki samokopiujące i bloczki wielokopie. Jeśli jesteście zainteresowani wydrukiem bonów, voucherów i kuponów przydatnych przy organizowaniu konkursów, z tym drukarnia również radzi sobie rewelacyjnie. Drukarnia posiada także świetną ofertę druku, będziemy mogli zrealizować między innymi druk personalizowany, laminowany czy też sztancowany. Wybór jest bardzo duży, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i dla swoich potrzeb.

Co jest bardzo ciekawą ofertą,wydrukujecie tu również kartki okolicznościowe, książki, dyplomy, katalogi, naklejki, plakaty. Jest możliwość drukowania wszelkich materiałów szkoleniowych i ulotek. Nowoczesna drukarnia to świetnie rozwiązanie dla ludzi. Dodatkowo ceny są bardzo przystępne, a usługi bardzo szybko realizowane.

Sprawdź ofertę druku na folii na stronie https://www.jkbprint.pl/druk-na-folii