Polecane
Myśliwska aranżacja wnętrz – moda na maksymalizm w mieszkaniu

Od wieków ciągnie ludzi do natury i kontaktu ze środowiskiem naturalnym. W im większym mieście mieszkamy, tym bardziej chcemy urządzić swoje mieszkanie w zgodzie z przyrodą. 

Dlatego tak modne staje się aranżowanie przestrzeni za pomocą poroży, rogów, skór i drewnianych mebli z grawerunkiem pochodzącym ze zwierzęcych szczątków. 

Biurka przyozdobione trofeami myśliwskimi czy wieszaki lub żyrandole wykonane z kości jelenia to coraz częstszy widok w salonach i gabinetach.

Jak zatem wprowadzić tego typu dodatki do swojego domu? Na co zwrócić szczególna uwagę przy zakupie dekoracji i mebli?

Grawerunki na meblach i dodatkach – dobry kierunek zmian we wnętrzu

Blaty stołów z wyrytymi elementami lub piękne komody i kredensy z detalami wykonanymi w porożu lub skórze za pomocą rzeźbienia to coraz częstsze tendencje w dekorowaniu mieszkania.

Tego typu grawerunki w pomieszczeniu nie tylko dodają mu luksusu, ale i podkreślają ekskluzywność, jaka panuje w domu.

Jeżeli dobierzemy wyżłobienia do wyglądu i funkcji sprzętu, uzyskamy piękną myśliwską komodę z rustykalnymi uchwytami lub szafę przypominającą królewski mebel pełen klasy i wytworności.

Dobrej jakości wyroby myśliwskie dla miłośników antycznych wnętrz

Kiedy zdecydujemy się na urządzenie mieszkania w antycznym stylu z łowieckimi detalami, musimy postawić na jakościowe elementy wyposażenia. Dzięki temu nie tylko meble, czy ozdoby posłużą nam na lata, ale i jeszcze bardziej poczujemy atmosferę myśliwską we wnętrzu.

Pamiętajmy, że cena danych elementów wystroju powinna być adekwatna do jakości. Warto również przy zakupie dopytać o sposoby czyszczenia i konserwacji poroża lub dywanów z prawdziwej skóry i sierści. Meble wykonane z drewna z grawerunkiem także wymagają specjalistycznego pielęgnowania. 

Profesjonalnie wykonane wyroby myśliwskie https://antlabo.pl/, jakie posiada w asortymencie sklep Antlabo, gwarantują jakość i klasę. Mieszkanie wyposażone w detale z owego miejsca zyska drugie życie i niepowtarzalny klimat łowiecki.


About the author

Related Post