Polecane
Szukasz telewizora na mundial w Rosji?

living-room-2485945_1280Przy wyborze telewizora do meczów w Rosji ważne jest, by nie umknął nam żaden szczegół spotkania, a nerwy z powodu transmisji pojawiły się tylko przy rzutach karnych. Do oglądania meczów najlepiej wybrać telewizory od 50 cali. Pozwolą rozkoszować się tym, co dla kibica jest najważniejsze – meczem

Sony KD-55XE8505

Producent wyprodukował model, który przeniesie kibica z domowej kanapy wprost na stadionową murawę. Technologia Motionflow XR 400 i optymalizacja obrazu X-Reality umożliwiają oglądanie wszystkich szczegółów, dzięki czemu wiadomo, czy sędzia słusznie odgwizdał spalonego. Dzięki technologii 3D 4X mecze będą jeszcze bardziej interesujące. Jeśli z jakichś przyczyn nie możemy meczu zobaczyć, możemy wszystko nagrać. Telewizor pozwala nam na nagrywanie na zewnętrzne nośniki.

Panasonic TX-55EZ950E

Cień trybun zasłania połowę boiska? To nie przeszkoda. Matryca tego modelu uzyskuje lepszy kontrast między jasnymi i ciemnymi elementami na ekranie, a szeroki kąt widzenia 178° zapewnia tak samo wyraźny i intensywny obraz z każdego miejsca w pokoju. Panasaonic zadbał również o możliwość udostępniania ekranu na urządzeniach mobilnych. Nawet w trakcie meczu, gdy zabraknie nam chipsów, paluszków, nie musimy się bać, że padnie bramka gdy nas nie będzie

Samsung UE55MU7002T

Kibic, w którego salonie znajdzie się ten model ze stajni Samsunga wie, że włączając go w chwili rozpoczynania się meczu nie przegapi hymnów i wymiany proporczyków. System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora, a także ułatwia dostęp do gier, aplikacji czy filmów. Każdą sytuację możemy cofnąć i sprawdzić, czy sędzia podejmując decyzję miał rację. Przyjemność z kibicowania spotęgują też technologia Dynamic Crystal Color i 10-bitowy panel, dzięki którym telewizor wyświetla w kinowej jakości ponad miliard odcieni kolorów.

LG 55UJ6307

Słaba jakość sygnału nie utrudni oglądania meczu. Telewizor posiada jedną z najnowocześniejszych technologii przetwarzania obrazu 4K Upscaler. W kibicowaniu pomoże też system symulacji dźwięku przestrzennego z siedmioma wirtualnymi kanałami – nie trzeba więc stawać na głowie, by dostać bilet na trybuny i słyszeć to, co kibice na stadionie.

Sharp LC-55CUF8472ES

Dynamiczna walka piłkarzy wygląda lepiej, gdy ogląda się ją na telewizorze który posiada technologie Active Motion. Warte uwagi są też inne elementy wyposażenia: wiele dodatkowych funkcji dźwięku, w tym regulacja niskich i wysokich tonów, pięc tunerów do odbioru TV oraz funkcja Ace Pro Engine – poprawa obrazu. Atutem jest też doskonała relacja jakości i wyposażenia do ceny.

About the author

Related Post