Inne
Tanie podróżowanie

Potrzebujesz samochodu od zaraz? Przeczytaj ten artykuł do końca, a zdradzimy Ci gdzie wypożyczyć świetne auto!

Od zaraz

Musisz udać się w drogę w celu załatwienia wielu spraw, odebrać rodzinę z lotniska lub przewieźć szafę czy komodę, ale transport komunikacją miejską nie wchodzi w grę. W takiej sytuacji przydałby Ci się samochód, ale mimo, że masz prawo jazdy to doskwiera Ci brak auta. Co wtedy? Gdzie wypożyczyć dobry pojazd w niskiej cenie? Przede wszystkim zanim w ogóle podejmiesz decyzję o pożyczce tego środka transportu, musisz wiedzieć co w trawie piszczy, czyli innymi słowy mówiąc, znać prawa rynku wypożyczalni i zebrać niezbędne formalności, które pozwolą Ci na pożyczkę samochodu. Gotowy? Zaczynamy!

Dokumenty i wybór

Udając się do wypożyczalni samochodów, zabierz ze sobą aktualny dokument tożsamości. Może to być dowód osobisty lub paszport. Oprócz tego, niezbędne jest oczywiście prawo jazdy. W wypożyczalni musisz zdecydować jakie auto jest Ci potrzebne. Wybór jest ogromny. Możesz wypożyczyć SUV-a, Hatchebak’a, Sedana czy Kombi. Jeżeli już wiesz, jakie auto jest Ci potrzebne musisz przejść do wyboru wyposażenia. I tutaj także masz pełne pole do popisu. Auto może być z klimatyzacją, elektrycznymi szybami, dużym bagażnikiem, miejscem na kubki, dużą ilością schowków czy radiem na USB. Dalej możesz zdecydować o rodzaju paliwa i mocy silnika. Tutaj warto powiedzieć, że każdy samochód w takiej wypożyczalni ma pełny bak paliwa. A co z ubezpieczeniem? Twoja głowa może być o to spokojna, ponieważ pojazdy mają ubezpieczenie OC i Autocasco. Co jeszcze?

Już jest

Jeżeli już wypożyczyłeś samochód, musisz pamiętać o oddaniu go na czas. W przeciwnym razie poniesiesz dodatkowe koszty, a tego byś nie chciał. A co zrobić jeżeli okaże się, że auto jest nam potrzebne na dłużej? Musisz uprzedzić o tym wypożyczalnię minimum dwanaście godzin przed upływem terminu zwrotu.

Gdzie wypożyczyć?

Wypożyczalni samochodów jest już na rynku coraz więcej, a ich liczba ciągle rośnie. Sprawdziliśmy kilka najlepszych i polecamy Ci na przykład tą w Jaworznie. Jesteś ciekawy, jakie auta mają Ci do zaoferowania? Koniecznie odwiedź ich tutaj: http://www.yourcar.pl/wypozyczalnia-samochodow-jaworzno/.

About the author

Related Post